O MNIE

Cześć! Mam na imię Natalia i bardzo się cieszę, że tu jesteś!

Kilka lat temu, podczas pierwszej podróży do Azji wyznaczyłem sobie pewien cel. Tym celem było oderwanie się na kilka miesięcy od codziennego życia i ruszenie z plecakiem w drogę…

Nawet najbardziej budżetowa podróż na tak długi czas to oczywiście duży koszt, więc kolejny rok upłynął pod znakiem działań, aby ten cel osiągnąć. Wyjazd na 5 miesięcy wiązał się również z wieloma zmianami w życiu np. zwolnieniem z bezpiecznej pracy i po powrocie startu od nowa.

Co mogę powiedzieć po upływie roku? Że był to najpiękniejszy czas w moim życiu i gdybym mogła to jeszcze raz powtórzyć, to spakowałabym sie w 5 minut 😉 Podróże to zawsze był element mojego życia, ale wejście w taki długi tryb „w podróży” wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem… Po pierwsze to uzależnia i człowiek cały czas czuje głód, a brak zaplanowanej podróży budzi jakiś dziwny niepokój… A po drugie cały czas w głowie przewija się pomysł, aby to powtórzyć ?

Nie wiem czy kiedykolwiek mi się to uda, choć mam ogromną nadzieję, że tak! Postanowiłam spisywać swoje doświadczenia w tym o to pamiętniku, czyli na blogu Plan for the world. A dlaczego taka nazwa?
Bo to właśnie mój plan na świat, który mam zamiar konsekwentnie realizować❤️

Mam nadzieję, że poczujesz się tu dobrze i zostaniesz ze mną na dłużej!

Gdzieś w drodze przez Sri Lankę

Jeśli jesteś ciekawy miejsc, które odwiedzę i szukasz podróżniczych inspiracji zaglądaj tu częściej! Będę publikować gotowe plany podróży, kosztorysy, poradniki, a także wiele ciekawostek i pięknych zdjęć.

Oczywiście znajdziesz mnie również na Facebooku i Instagramie pod nazwą @planfortheworld

Ściskam❤️

Natalia